Možnosti ubytování


Vážení rodiče nastupujících žáků, kapacita našeho domova mládeže je již zcela zaplněna. V případě potřeby ubytování na domově mládeže využijte možnosti ubytování na DM Střední školy polytechnické v Olomouci. Na této webové adrese www.ssprool.cz najdete i elektronickou přihlášku k ubytování.

Pokud nechceš nebo nemůžeš dojíždět do školy každý den, je pro tebe připravený náš Domov mládeže U Hradiska - stojí jen kousek od naší školy a najdeš tady skvělé zázemí pro svůj studentský život!

Náš Domov mládeže je jen pár metrů od školy a dostanete se k němu také stejným způsobem - hledejte budovu napravo od vchodu do areálu.

Domov mládeže


U Hradiska 2
779 00, Olomouc

585 205 686
  dm@zemedelkaolomouc.cz
IZO: 102856851

Image

Stravování žáků zajišťuje školní kuchyně na Gorazdově náměstí. Stravné se hradí bezhotovostní platbou. Kapacita kuchyně je 500 obědů. Obědové menu nabízí zpravidla dvě jídla. Jedno z nich je v poledne ze školní kuchyně dováženo do výdejny U Hradiska 2. Ti, kteří chtějí využít druhé nabídky, mohou docházet do školní jídelny na Gorazdově náměstí. Žáci ubytovaní v domově mládeže mají možnost celodenního stravování.

Ve školním roce 2017/18 je cena oběda pro žáky SŠ 31,- Kč, cena celodenního stravování (S,O,V) pak 91,- Kč.