DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V roce 2021 proběhnou dny otevřených dveří online formou.

Odkazy k jednotlivým oborům naleznete níže.

Farmářské dny se z důvodu rekonstrukce školy v letošním roce nekonají. Děkujeme za pochopení a těšíme se v dalších letech.

V roce 2021 proběhnou dny otevřených dveří online formou.

Odkazy k jednotlivým oborům naleznete níže.

  2. 2. 2024
 8 - 17h

  3. 2. 2024
 8 - 12h

Časy podávání informací v aule školy:

Informace o studiu a dalších záležitostech budou podávány v aule školy v následujících časech.

  • 08:30
  • 10:00
  • 11:30
  • 13:00 (pouze 2. 2. 2024)
  • 14:30 (pouze 2. 2. 2024)
  • 16:00 (pouze 2. 2. 2024)

Na co se můžeš těšit?


Připravili jsme si pro tebe bohatý program! Podíváš se třeba, jak naši studenti řádí v kovárně, nakoukneš do našich skleníků a projdeš se zahradami, ale nepřijdeš ani o ukázky jízdy na koních. Zkrátka máš před sebou skvělý den.


Jízda na koních

Podívej se ke koním. Jestli přemýšlíš o oboru Jezdec a chovatel koní, určitě tě bude zajímat jezdecký areál Dvůr Nové Zámky, který se nachází v srdci CHKO Litovelské Pomoraví.

Podíváš se do kovárny

Tohle tě určitě nenechá chladným. Podívej se, jak naši šikovní studenti pracují s kovem a přetvářejí ho v obdivuhodné umění před vlastníma očima. Uvidíš to v mobilní kovárně přímo před školou.

Workshop aranžování

Koutek plný krásných věcí. Jestli rád/a pracuješ s květinami, nebo tě baví dekorace, určitě nesmíš chybět na workshopu v hlavní budově, kde si můžeš sám/a vyzkoušet vlastní zručnost a něco si vyrobit.

Ukázky našeho ovoce

Poznej to nejlepší ze sladkých plodů. Pokud se zajímáš o obor Zahradnictví nebo Zahradník, určitě tě osloví ochutnávka našich produktů z různého ovoce, které se také naučíš vypěstovat nejen v předmětu Ovocnictví.

Výstava drobných zvířat

Trochu malé mrštnosti. Kroužek chovatelů představí všechna svá zvířata studentů, o které s láskou pečuje. Od andulky po žížalu (had Tom). A nejen to, budou k vidění i slepice a králící. Těšte se budoucí chovatelé!

Workshop enkaustiky

Tvůrčí zážitek a skvělý suvenýr. Nejen pro zájemce oboru Umělecký kovář. Oddechni si od pochodování školou a odnes si něco svého s sebou. U nás se naučíš, jak malovat voskem a máš památku na doma.

Výstava strojů

Otestuj účinek mechanizace. Pro příznivce silných mašin a zájemce oboru Opravář zemědělských strojů máme připravené to nejlepší, co ve škole používáme - od naší autoškoly až po traktory New Holland.

Výstava exponátů z biologie

Prohlédni do podstaty věci. V učebně biologie jsou přichystány různé preparáty pod mikroskopem, sbírka druhů semen obilovin, herbáře nejznámějších českých rostlin a mnoho dalšího, co čeká budoucí zemědělce.

Prohlídka domova mládeže

Nakoukni pod pokličku.

Dárek za tvoji účast

Budeme rádi, když nás navštívíš, proto jako poděkování dostaneš při odchodu malý dárek na památku.

Poznej nás trochu blíž


Image

MILOSLAV DUBOVÝ
Absolvent oboru Agropodnikání, Agronom

Díky studiu na SSZZ jsem mohl po střední pokračovat na Mendelově univerzitě v Brně a navíc jsem začal pracovat v zemědělské firmě ÚSOVSKO AGRO s.r.o., kde pracuji jako agronom.

Spolupracujeme s těmi nejpovolanějšími

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Přijedete


Najdeš nás na této adrese:

Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

U Hradiska 7/4
779 00, Olomouc

Potřebuješ se na něco zeptat?
Telefon: 585 205 660
Email: sszz@zemedelkaolomouc.cz

Pokud přijedete autem, můžete parkovat přímo před školou nebo v ulici U hradiska. Jedou k nám také linky MHD 15, 20 nebo 21 (zastávka Jablonského). Pro vyhledání ideálního spoje se můžeš podívat zde.

Už víš, který obor je pro tebe ten pravý?


Podívej se na naše obory