Maturitní ples 2020

sszz_olomoucStalo se

Naše škola převzala otěže a uspořádá maturitní ples se vším všudy, a to v pátek 24. 1. 2020 v CLARION CONGRESS HOTEL u nádraží v Olomouci od 19:00 hodin. Po dlouhých 15-ti letech, kdy si plesy zařizovali sami maturanti, se jim škola rozhodla letos pomoci. V rámci spolupráce tak mají studenti perfektní podmínky pro skvělou akci a škola se tak může zároveň krásně prezentovat.
Plesu se zúčastní nakonec dva končící ročníky – třídy 4.A a 4.CHZ – poté, co se absolventi nadstavbového studijního programu Podnikání rozhodli od akce odstoupit.
K tanci bude hrát celý večer kapela SYRINX. V programu večera mimo nástupy maturitních tříd, stužkování maturantů a tance Vás čeká také fotokoutek a zábava až do 2:00 hodin.
Vstupenky si můžete zakoupit přímo u maturujících studentů nebo na sekretariátu školy. Cena vstupného na stání je 150,- Kč a na sezení 200,- Kč.
Srdečně zveme všechny naše studenty, kantory i zaměstnance, ale také příznivce, partnery, absolventy a bývalé kolegy naší milované školy. Moc se na Vás těšíme. ❤️